Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klailová Petra

23. 4. 2009
Jméno:
Petra Klailová
 
Tvoje oblíbené jídlo:
Takových je, jsem všežravec, obzvláště tehdy, když nemusím vařit já. Nejraději mám hořkou čokoládu, čerstvý chléb s máslem a medem, buchtičky se šodó, ovocné knedlíky, arašídy a vše s mákem.
 
Jaká je tvoje vysněná role a proč:
Žádnou takovou nemám, ale vždy po shlédnutí nějakého pěkného představení si říkám-jó to by nebylo špatný hrát zrovna v tomhle. Měla jsem tu možnost  již párkrát na jevišti stát, hrát, zpívat, hrát na flétnu, být němá i mít za parťáka půlročního živého kojence. Těším se, co přijde dál.
 
Jak si se dostal do spolku:
Dvě mé spolužačky mi v osmé třídě ZŠ barvitě líčily,že se přihlásily k ochotníkům do Tylova divadla a že je to tam bezva. Tak jsem si tu bezva partu zřejmě nechtěla nechat ujít a příště jsem šla s nimi. Moje první role byla chudá dívka v davu, který napadnou sršni. Jedna z kamarádek již soubor dávno opustila a ta druhá je současná pohádková režisérka Radanka :-)
 
Kdyby ses mohla setkat s libovolnou osobou a popovídat si s ní, která by to byla a proč /od Madony po krtečka/:
Jo,setkám se a ztratím iluze!! Dlouho jsem nemohla na nic přijít, ale pak mě napadla princezna Arabela. Potřebovala bych si občas vypůjčit ty její kouzelné věcičky,hlavně prsten by se hodil!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář