Novinky a další akce

Příspěvky

POZVÁNKA NA VÝROČNÍ ČLENSKOU SCHŮZI

12. 1. 2019

Dne 8. února 2019 v 18:00 se bude ve velké šatně Tylova divadla konat každoroční výroční členská schůze Ochotnického spolku Tyl, z.s.

PROBĚHLA REPRÍZA SILVESTRA

8. 1. 2019

SVĚTÁCI K VÝROČÍ DIVADLA A SPOLKU

2. 1. 2019

V den 85. výročí otevření Tylova divadla (12. listopadu 2018) se Světáci opět vrátili do Kutné Hory a svou 3. reprízou poděkovali divákům, u kterých si získali velkou oblibu. Toto představení přilákalo do Tylova divadla již 1347 návštěvníků!

PROBĚHL KYTAROVÝ KONCERT

9. 11. 2018

Začátkem listopadu se v kostele sv. Jana Nepomuckého konal benefiční koncert, zahráli nám dva vynikající kytaristé - Andrés Godoy a Stanislav Barek.

SVĚTÁCI K VÝROČÍ 85 LET OD OTEVŘENÍ TYLOVA DIVADLA

16. 10. 2018

V den 85. výročí otevření Tylova divadla 12. LISTOPADU se SVĚTÁCI opět vrátí do Kutné Hory a svou 3. reprízou poděkují divákům, u kterých si získali velkou oblibu. Toto představení přilákalo do Tylova divadla již 1347 návštěvníků!

SVĚTÁCI U KRAKONOŠE

5. 10. 2018

Krakonošův divadelní podzim, tak zní název národní přehlídky venkovských divadelních souborů, konající se každoročně na podzim ve Vysokém nad Jizerou. V letošním roce byl poprvé na tuto přehlídku pozván, jako čestný host, i kutnohorský Ochotnický spolek Tyl, s představením Světáci.

Celý příspěvek | Rubrika: Novinky a další akce | Fotografie: Světáci | Komentářů: 0

SOUSTŘEDILI JSME SE V HRABĚTICÍCH

20. 9. 2018

Koncem září jsme se vydali na divadelní víkend do Hrabětic do úžasné přírody Jizerských hor. V útulné horské chatě Hraběnka jsme se "soustředili" na přípravu podzimních a jarních akcí...