Repertoár

Příspěvky

AŽ PŘÍLIŠ ŠTĚDRÝ VEČER

7. 12. 2018

Na poslední den roku pro Vás připravujeme ve spolupráci s ředitelstvím Městského Tylova divadla premiéru rodinné retro komedie Až příliš štědrý večer.

Celý příspěvek | Rubrika: Repertoár | Fotografie: Až příliš štědrý večer | Komentářů: 0

MIKULÁŠSKÁ VÁNOČKA - pohádka s nadílkou

13. 10. 2018

Ochotnický spolek TYL, z.s. vás zve na setkání s Mikulášem a pohádkové představení Mikulášská vánočka.

Celý příspěvek | Rubrika: Repertoár | Komentářů: 0

SVĚTÁCI

17. 8. 2018

Celý příspěvek | Rubrika: Repertoár | Fotografie: Světáci | Komentářů: 0

POSLEDNÍ HŘÍCH PANA MIKULÁŠE

5. 6. 2018

Historická veselohra z prostředí Kutné Hory, připomínající výraznou osobnost královského města, kronikáře, milovníka dobrého vína a krásných žen, Mikuláše Dačického z Heslova. Příběh, v němž tento renesanční bohém zachrání dvojici milenců od nežádoucího sjednaného sňatku, je inspirován legendárním filmem Cech panen kutnohorských, natočeného podle scénáře Zdeňka Štěpánka neméně legendárním režisérem Otakarem Vávrou.

Celý příspěvek | Rubrika: Repertoár | Fotografie: Poslední hřích pana Mikuláše | Komentářů: 0

KYTICE

4. 6. 2018

Kutnohorský Ochotnický spolek Tyl uvádí nestárnoucí klasiku Erbenových balad v jedinečném hudebně-dramatickém podání celého jeho díla.

Celý příspěvek | Rubrika: Repertoár | Fotografie: Kytice